Lot n° 21
Estimation :
200 - 300
: 293EUR
Ecole anglaise XVIIIème siècle - Lot 21
Ecole anglaise XVIIIème siècle
Portrait d'homme
Toile - Dim. : 53 x 44 cm (accidents-restaurations)