MINUCIUS (Felix Marcus) : Arnobii Disputationum... - Lot 177 - Briscadieu

Lot 177
Résultat : 59EUR
MINUCIUS (Felix Marcus) : Arnobii Disputationum adversus gentes libri septem. Quibus accessit ejusdem argumenti dialogus. Geverhardus Elmenhorst recensuit et notis illustravit... Hanoviae, typis wechelianis apud C. Marnium et heredes J. Aubrii, 1603. In-8, 447 p. (dont t.), rousseurs éparses. Plein parchemin à rabats ép., t. manuscrit sur dos. Bon ex.
Mes ordres d'achat