PLAUTUS (Titus Maccius) : Accius Plautus... - Lot 247 - Briscadieu

Lot 247
Résultat : 240EUR
PLAUTUS (Titus Maccius) : Accius Plautus ex fide, atque auctoritate complurium librorum manuscriptorum opera Dionys. Lambini Monstroliensis emendatus: ab eodemque commentariis explicatus. Nunc denuo plurimis, quae in praecedentibus editionibus irrepserant, mendis, repurgatus: multisque in locis in gratiam antiquariorum illustratus. Additit quoque sunt duo Indices copiosissimi: Prior, verborum, locutionum & sententiarum: Posterior, eorum quae commentariis D. Lambini continentur. [Geneva], heirs E. Vignon, 1595. In-8 : t., 3f., 920pp., 26f. (cerne clair en partie centrale h.t. sur quelques feuillets, passage de vers en marge sur 5 ou 6 feuillets, rouss. éparses). Pleine peau non tanée ép., dos à nerfs, p.d.t. non lisible sur dos, petits manques minimes de cuir. Bon ex.
Mes ordres d'achat