Silver coins. 11 coins : 100 Francs Panthéon... - Lot 582 - Briscadieu

Lot 582
Estimation :
500 - 1000 EUR
Result : 400EUR
Silver coins. 11 coins : 100 Francs Panthéon Complete series from 1991 to 2001 Nice proof. SPL and FDC