Lot n° 846
: 24EUR
846- Espagne. Alfonso XIII. 1 Peseta 1900 (00).Km.706. TTB+/ - Lot 846
846- Espagne. Alfonso XIII. 1 Peseta 1900 (00).Km.706. TTB+/SUP 15 / 30 €