Various 19th c. silver. 7 coins : 5 Francs... - Lot 563 - Briscadieu

Lot 563
Estimation :
150 - 350 EUR
Result : 170EUR
Various 19th c. silver. 7 coins : 5 Francs Hercules 1874 (2 ex.), 1875 A (Small A), 1876A, 1878 K (3 ex.). TTB to SUP