Lot n° 257
Estimation :
450 - 600
: 400EUR
Russia. Nicholas II. 1894-1917. 5 Rouble... - Lot 257 - Briscadieu
Russia. Nicholas II. 1894-1917. 5 Rouble 1897. St. Petersburg. Gold. 4,3grs. Km.Y62. TTB+/SUP