Napoleon III. 1 Franc 1860 A. Paris. F.214/14. 4.98grs. 23mm - Lot 323

Lot 323
Estimation :
50 - 100 EUR
Register for the sale on drouot.com
Napoleon III. 1 Franc 1860 A. Paris. F.214/14. 4.98grs. 23mm. TTB / SUP