890- Vatican. Lot de 2 monnaies: Baioccho... - Lot 890 - Briscadieu

Lot 890
Result : 30EUR
890- Vatican. Lot de 2 monnaies: Baioccho 1844 RAn XIV et 1851 R An V. SUP et TTB+ 20 / 40 €